mod_vvisit_counterRazem2037765

Twoje IP: 35.173.234.237
Dzisiaj jest: 19, Sie, 2019

Warsztaty z powertexu

Kolejne warsztaty z projektu realizowane w Tomaszowicach były o tematyce bożonarodzeniowej. Pani Agnieszka Zagajewska zapoznała uczestników z nową techniką zdobniczą - Powertex.  Preparat ten skleja ze sobą różne materiały i je utwardza. Dzięki pomysłowości i kreatywności „artysty” wykorzystującego Powertex powstają prawdziwe dzieła sztuki. Efekty pracy były imponujące bombki choinkowe, które wykonaliśmy zachwycały oryginalnością i kolorystyką. Nabyta umiejętność stała się bodźcem do kolejnych spotkań, tym razem w bibliotece gminnej w Jastkowie, gdzie bibliotekarki przeprowadziły warsztaty dla Koła Gospodyń Wiejskich Jastków- Panieńszczyzna.

img 0936