mod_vvisit_counterW tym miesiącu20097

Twoje IP: 34.230.84.215
Dzisiaj jest: 19, Kwi, 2019

A może tak Biblioteka?

Podczas spotkania w bibliotece z uczniami 5 klasy nikt się nie nudził.Wspólnie czytaliśmi wierszyki łamijęzyczki, które świetnie ćwiczą wymowę a przy tym są żartobliwe i wywołują mnóstwo śmiechu i wesołej zabawy. Poznaliśmi fajne serie wydawnicze z przyrody, geografii i beletrystyki dla dzieci, oprócz tego robilismy doświadczenia i eksperymenty. Piątoklasistom najbardziej spodobała się „ Bitwa o książki”, podczas której mieli okazję przekonać się jak ogromna jest siła tarcia . Pomimo wysiłku niejednego śmiałka nikomu nie udało się rozdzielić książek połączonych ze sobą kartkami. Mamy nadzieję, że zaprezentowane w bibliotece wydawnictwa rozbudzą u uczniów chęć czytania i wielokrotnego odwiedzania naszej biblioteki.