Twoje IP: 54.82.119.116
Dzisiaj jest: 24, Kwi, 2019

Charytatywna Zbiórka makulatury

W dniach 30 listopada – 04 grudnia 2018 r. przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jastkowie odbędzie się Charytatywna Zbiórka Makulatury. Prosimy o przyniesienie wszelkich niepotrzebnych gazet, ulotek, zeszytów oraz kartonów, które często zalegają wiele lat w naszych piwnicach, a mogłyby zostać pożytecznie wykorzystane, poprzez firmę recyklingową przetwarzającą makulaturę.

Wszystkie środki finansowe uzyskane ze zbiórek makulatury zostaną przekazane na fundusz stypendialny Skarbiec Dobrego Wychowania, z którego udzielane jest wsparcia dla zdolnej młodzieży a także dla programu formacyjnego Akademia Młodzieżowa.

Kontener na zbiórkę makulatury zostanie podstawiony w piątek 30 listopada br. ok. godziny 09.00, a zabrany we wtorek 04 grudnia br., ok. godz. 15.00. Prosimy o przynoszenie makulatury, tylko w tym czasie, kiedy jest podstawiony kontener i wrzucanie jej bezpośrednio do niego.

Za wszelkie wsparcie dziękujemy!

zbirka makulatury