Twoje IP: 3.235.172.213
Dzisiaj jest: 26, Maj, 2020

Nowa siedziba biblioteki w Tomaszowicach

Od 2 listopada 2010 roku filia biblioteczna w Tomaszowicach rozpoczęła swoją działalność   w nowym lokalu, który mieści się w nowo wybudowanej Szkole Podstawowej w Tomaszowicach. Biblioteka posiada osobne wejście w prawym skrzydle szkoły. Powierzchnia nowej biblioteki znacznie się zwiększyła, pomieszczenia są widne i ciepłe. Dzięki staraniom pani dyrektor biblioteki zostało zakupionych 15 nowych regałów na książki, wertikale na okna, regał do pomieszczenia gospodarczego, oraz szafa na dokumenty biblioteczne. W zbiorach biblioteki znajdują się książki śp. Ks. Jana Dudka. (S. Biedacha, R. Błonka)

Nowa siedziba biblioteki w Tomaszowicach