Twoje IP: 54.92.170.149
Dzisiaj jest: 17, Lip, 2018

Rok Świętego Jana Pawła II

Szczególny charakter miał Dzień Patrona, który wspólnie ze Szkołą Podstawową w Tomaszowicach świętowaliśmy 23 kwietnia. Jedną z atrakcji była gra terenowa, której celem było zapoznanie uczestników z życiorysem Świętego Jana Pawła II – patrona szkoły. Uczniowie wszystkich klas wyszukiwali ukrytych w pobliżu szkoły punktów, w których należało udzielic odpowiedzi na zadane pytania. „ MIEJSCE DLA WIEDZY I WIERNYCH PRZYJACIÓŁ”- punkt ukryty w bibliotece ułatwił uczniom zadanie. Wystawa przygotowana przez bibliotekę z okazji Roku Świętego Jana Pawła II zawierała liczne informacje potrzebne uczniom do zaliczenia gry terenowej. Na zakończenie odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego ”Jan Paweł II – pielgrzym podróżujący do ludzkich serc”, którego organizatorem była również nasza filia.