mod_vvisit_counterRazem1208924

Twoje IP: 54.227.48.147
Dzisiaj jest: 21, Lut, 2018

Ferie z biblioteką

W czasie ferii zimowych zorganizowaliśmy dla dzieci i młodzieży wyjazd do Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie na sztukę pt.” Alicja w krainie czarów” oraz wycieczkę do Muzeum na Zamku w Lublinie. Podczas kolejnych spotkań młodzież miała okazję dowiedzieć się co to jest bioróżnorodność, poznała zmiany klimatu oraz ekonomiczne wartości ekosystemów a wszystko dzięki rozgrywkom planszowym Ropa z Catanu, Władcy doliny i Gra z klimatem, które biblioteka otrzymała z projektu „ Zielone gry”. W realizowaniu programu ferii pomogła nam Pani Monika Chamera, która prowadzi zajęcia w Akademii Kultury w Jastkowie. W filii w Tomaszowicach była okazja do poznania techniki robienia palm wielkanocnych.

Oto kilka wspomnień z ferii