Twoje IP: 3.91.79.74
Dzisiaj jest: 22, Mar, 2019

Historia ukryta w fotografiach

Zapraszamy na wystawę „Bogucin w starej fotografii”, którą można zwiedzać w Filii Bibliotecznej w Tomaszowicach. Oglądanie dawnych fotografii pozwoli poznać życie naszych przodków, ich ubiory, zwyczaje, zachować pamięć o tych, którzy byli przed nami i którym zawdzięczamy dzień dzisiejszy . Mamy nadzieję, że wystawa będzie zachętą i aspiracją do zbierania i udostępniania własnych fotografii, które znajdują się w szufladach naszych domów.

img 0587

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do mieszkańców Gminy Jastków o użyczenie starych fotografii z prywatnych zbiorów rodzinnych, z których utworzymy wystawę. Zdjęcia prosimy przynosić do Gminnej Biblioteki Publicznej w Jastkowie oraz do Filii Bibliotecznych w Dąbrowicy, Ożarowie i Tomaszowicach.