mod_vvisit_counterW tym miesiącu20934

Twoje IP: 54.162.169.45
Dzisiaj jest: 13, Lis, 2018

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klasy II ze Szkoły Podstawowej w Snopkowie odwiedzili naszą bibliotekę. Dzieci poznały pracę bibliotekarza, dowiedziały się, co to jest biblioteka, jaka jest różnica pomiędzy biblioteką a księgarnią, jak można wypożyczać książki w naszej bibliotece. Po wysłuchaniu krótkiego wiersza o książce omówiliśmy sobie prośby książek i korzyści płynące z czytania . Na zakończenie dzieci otrzymały upominek w formie zakładki do książki. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, mamy nadzieję, że udało się wzbudzić w dzieciach zainteresowanie książką.

img 20160318 110127