Twoje IP: 54.92.170.149
Dzisiaj jest: 17, Lip, 2018

Konkurs Urzędu Gminy Jastków

herb gminy jastkowGminna Biblioteka Publiczna w Jastkowie filia w Tomaszowicach we współpracy ze Stowarzyszeniem „ Mój Bogucin” otrzymała dotację z Urzędu Gminy Jastków w konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych .

W ramach zadania pt. ”Wspieranie i upowszechnianie tradycji kultury narodowej wśród osób niepełnosprawnych, dzieci, młodzieży i osób starszych - integracja międzypokoleniowa ” w okresie od 30 czerwca do 31 listopada 2016 roku odbywać się będą warsztaty rękodzieła . Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o kontakt pod numerem telefonu 81-50-29-211. Liczba miejsc ograniczona.