mod_vvisit_counterW tym miesiącu20764

Twoje IP: 54.162.169.45
Dzisiaj jest: 13, Lis, 2018

Dzień Pluszowego Misia

W naszej bibliotece po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada. Dzieci z klubu przedszkolaka przyszły do biblioteki razem ze swoimi ulubionymi misiami.

przedszkolaki1

Przedszkolaki zapoznały się z krótką historią Pluszowego Misia, wiele radości sprawiło maluchom obejrzenie filmu pt:"Miś Uszatek". Po filmie wspólnie czytaliśmy bajkę o misiach, były również zagadki i zabawy z misiem, dzieci obejrzały wystawkę książek, których głównym bohaterem był oczywiście miś. Wszystkie dzieci  na zakończenie spotkania otrzymały baloniki, oraz zakładki i kolorowanki z misiami. Bibliotekę opuściły z uśmiechem i w dobrym nastroju.