mod_vvisit_counterW tym miesiącu20344

Dzisiaj jest: 24, Cze, 2021

Dary od czytelników

dar

Biblioteka otrzymała od naszego czytelnika 20 tomów książek z serii  "PODRÓŻE MARZEŃ. Jest to piękna kolekcja wydana przez Bibliotekę "Gazety Wyborczej"w formie przewodników, które zabierają czytelnika w bajeczne podróże po najciekawszych miejscach świata. Każdy tom przenosi nas do innego kraju, zamieszczone w nich zdięcia ukazują nie tylko bogadztwo architektury, sztuki i przyrody, ale również ludzi- ich życie, rozrywki i trudy codzienności. W części pod tytułem rady dla podróżnych znajduje się poręczny informator, w którym można znaleźć wiadomości dotyczące poruszania się po okolicy, hoteli, resteuracji czy aktywnego wypoczynku. Dziękujemy ofiarodawcy.