mod_vvisit_counterW tym miesiącu20153

Twoje IP: 54.161.31.247
Dzisiaj jest: 16, Cze, 2019

Palmy wielkanocne

W dniach 27-28 marca odbyły się pierwsze z zaplanowanych warsztatów rękodzieła w ramach projektu "Sztuka łączy pokolenia". Jest to projekt realizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej w bibliotekach naszej gminy, na który zostały przyznane środki w ramach dotacji Urzędu Gminy Jastków na wsparcie zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Zajęcia warsztatowe tworzenia palm wielkanocnych prowadziła pani Jadwiga Flisiak - bibliotekarka z Bogucina, odbyły się  one w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jastkowie i filii bibliotecznej w Tomaszowicach.

warsztaty palm tom

herb gminy jastkw