Twoje IP: 54.196.42.8
Dzisiaj jest: 19, Sie, 2018

Światowy Dzień Książki

Wspólnie z przedszkolakami z naszego Przedszkola Samorządowego w Jastkowie obchodziliśmy Dzień Książki. Dzielni wędrowcy, nieco zmęczęni ale zaciekawieni odwiedzili naszą bibliotekę w ostatni wtorek. Dzieci wysłuchały przygód "Kici Koci w bibliotece", rozmawiały o zasadach korzystania z biblioteki, o ulubionych książkach. I oczywiście zwiedzały bibliotekę! Na koniec spotkania wysłuchały piosenki o bibliotece nad rzeką i każde wypożyczyło sobie książeczkę - wszak każde ma swoją kartę czytelnika. Zazwyczaj spotykamy się w przedszkolu na comiesięcznym czytaniu i wypożyczaniu ksiażek - tym razem dzieci mogły to zrobić w bibliotece.

Dziękujemy za wspólne spotkanie i .... do zobaczenia w przedszkolu!

cimg5516