Twoje IP: 54.91.203.233
Dzisiaj jest: 15, Lis, 2018

Warsztaty malarskie

Warsztaty malarskie w bibliotekach w Jastkowie i Tomaszowicach w ramach projektu "Sztuka łączy pokolenia" już za nami. Uczestnicy pod fachowym okiem Krzysztofa Banacha namalowali swoje - często pierwsze w życiu - prace. Można śmiało powiedzieć, ze odkryte zostały nieznane talenty wielu z nich. Mamy nadzieję, że był to dobry czas dla Uczestników jaki i Prowadzącego. Efekty spotkania można zobaczyć poniżej, obrazy będą wystawione również na Festynie Rodzinnym 3 czerwca na stoisku biblioteki. Zapraszamy!

cimg5872

Projekt „Sztuka łączy pokolenia” realizowany jest w ramach dotacji Urzędu Gminy Jastków na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. herb gminy jastkw