Twoje IP: 18.234.236.14
Dzisiaj jest: 21, Kwi, 2019

Ferie w bibliotece 2012

Ferie w Bibliotece wpisały się w kalendarz stałych imprez organizowanych przez GBP w Jastkowie. W tym roku również zorganizowaliśmy dzieciom zajęcia o charakterze rozrywkowo – umysłowym, które odbywały się od 7 do 10 lutego. Dzieci pomimo bardzo mroźnej aury chętnie odwiedzały bibliotekę, aby w gronie swoich rówieśników miło spędzić czas.

cimg2224

Były konkursy, gry planszowe, zabawy zręcznościowe, oraz zajęcia plastyczne pt. "Walentynki'. Na zakończenie wspólnie obejrzeliśmy uwielbiane przez wszystkich "Smerfy". Przygody filmowych bohaterów, którzy przenieśli się do Nowego Yorku wzbudziły wśród małych kinomanów dużo śmiechu i radości. Po filmie w bajkowych strojach udaliśmy się na zabawę karnawałową. Na wszystkich uczestników "Ferii w bibliotece" czekała moc niespodzianek, nagród i słodkości.