Twoje IP: 54.158.199.217
Dzisiaj jest: 21, Wrz, 2018

Szlachetne zdrowie

20 października odbyło się w bibliotece w Ożarowie ostanie spotkanie z projektu: ,,Sztuka łączy pokolenia", w ramach którego odbyły się w naszej placówce warsztaty wykonywania ozdób metodą scrapbookingu i powertexu, pozyskane fundusze posłużyły też do utworzenia wystawy starych fotografii. Na spotkaniu kończącym projekt gościliśmy pielęgniarkę, która opowiedziała zaproszonym uczniom 3 klasy jak należy troszczyć się o zdrowie i sprawność fizyczną i co należy robić gdy tego zdrowia zabraknie. Każdy mógł zmierzyć sobie ciśnienie, poznać medykamenty niezbędne w domowej apteczce i ćwiczenia na zdrowy kręgosłup oraz wiele innych. Najciekawsze okazało się badanie bicia serca. Uczniom zaprezentowane zostały książki do wspomnianego wcześniej tematu, które później mogli sobie wypożyczyć do domu.

img 1835