Twoje IP: 107.23.176.162
Dzisiaj jest: 15, Lut, 2019

Aktywni seniorzy- aktywna społeczność

Biblioteka Publiczna w Ożarowie zorganizowała po raz drugi w ramach projektu ,,Aktywni seniorzy - aktywna społeczność" spotkanie z wychowankami Akademii Kultury, tym razem mieszczącego się w Ługowie. Spotkanie poprowadziła pani Teodora Czerniec - miejscowa pasjonatka różnego rodzaju prac plastycznych. Dzieci z wielkim zapałem wykonywały pod fachowym okiem pani Todzi zwierzątka z liści oraz filcowe misie i kotki. Maskotki dostały nawet imiona: Buziak, Kasia, Misia, Hello Kitty oraz Guzik. Wszystko na to wskazuje,że staną się ulubioną przytulanką maluszków. Dzieciom bardzo podobały się dzisiejsze zajęcia a pani Todzia wyraziła ochotę przeprowadzenia kolejnego spotkania. Jak sama zaproponowała będą to ozdoby na Boże Narodzenie. Serdecznie zapraszamy!!!

img 1889