Twoje IP: 54.92.170.149
Dzisiaj jest: 17, Lip, 2018

Święto Pluszowego Misia w przedszkolu

"Pokochaj pluszowego misia!

On przyjacielem dzieci jest!"

25 listopada obchodzimy Święto Pluszowego Misia. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Jastkowie. Odpowiednio wcześniej ogłosiliśmy dla przedszkolaków konkurs "Mój pluszowy miś". Należało wykonać misia - uszyć, ulepić, narysować... i powstały przepiękne prace!

mj pluszowy mi

W piątek 24 listopada spotkaliśmy w przedszkolu by wsplnie świętować i bawić się z misiami. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swoje pluszowe misie, przybyli zaproszeni goście. Powitała wszystkich dyrektor przedszkola pani Jolanata Pelc a panie: Barbara Czubak Kierownik Referatu ds. Edukacji Kultury i Sportu UG w Jastkowie, Izabela Wójcikowska, mama przedszkolaka Seweryna oraz Maria Hałas, pracownik przedszkola przeczytały dzieciom wierszyki o misiach. Nie zabrakło piosenek o misiach, wesołych zabaw z pluszakami oraz zagadek z życia misiów.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały nagrody za wykonanie pięknych misiów oraz pamiątkowe medale a zaproszeni goście dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia.

Szanowni Czytelnicy - zapraszamy do biblioteki po książki o misiach!

wito pluszowego misia

W bibliotece w Tomaszowicach przedszkolaki również świętowały urodziny Misia. Nie zabrakło misiowych zabaw, wierszyków oraz słodkości – misiowych babeczek, które dzieci same dekorowały. Na koniec była okazja do wypożyczenia sobie książki o misiach i ne tylko.

Misiowe świętowanie odbyło się także w bibliotece w Ożarowie. Jak na każdych urodzinach oprócz zabawy było też ,,małe co nieco". Dzieci własnoręcznie wykonały pyszne muffinki a jak się bawiliśmy obejrzyjcie sami.