mod_vvisit_counterRazem2037688

Twoje IP: 35.173.234.237
Dzisiaj jest: 19, Sie, 2019

Herbatka dla Babci i Dziadka

Piękne laurki powstały na ostatnich zajęciach Grupy Zabawowej. Spotkanie odbyło się przed dniem Babci i Dziadka dlatego też postanowiliśmy wykonać upominki dla kochanych dziadków. Były kolorowe laurki z kubkiem na herbatkę oraz medale ze zdjęciami wnuków. Mamy nadzieję, ze prezenty sprawiły radość obdarowanym :)

Uwaga ogłoszenie: W środę jesteśmy zaproszeni na Karnawałową Zabawę do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dąbrowicy. Zabawa rozpoczyna się o godz. 10.00. Proszę o strój - mile widziane przebranie również dla rodzica ;) a także obuwie na zmianę, napój i jakąś przekąskę.

Na nabliższe zajęcia w bibliotece zapraszam w piątek 26 stycznia.

cimg6853