Twoje IP: 52.91.90.122
Dzisiaj jest: 12, Gru, 2018

"Jan Paweł II - droga do świętości"

16 października przypada 40 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. Nasza biblioteka wraz z filiami zaprasza mieszkańców do skorzystania z bogatego księgozbioru dotyczącego osoby i życia Świętego Jana Pawła. Dzieci zapraszamy do udziału w konkursie „Jan Paweł II – droga do świętości”. Należy odpowiedzieć na pytania zamieszczone w linku poniżej i przynieść osobiście do biblioteki lub wysłać pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Na odpowiedzi czekamy do 31 października. Dla zwycięzców przewidziano nagrody książkowe. Regulamin konkursu dostępny w bibliotece.

konkurs o zyciu i nauczaniu.doc

7680868-apartament-fot(fot. Arturo Mari)

Laureaci konkursu

Główne nagrody otrzymali: Kinga Grajper, Maciej Ostrowski, Lidia Stodulska, Julia Kamińska, Piotr Michalak, Celine Bronkiewicz, Klaudia Drozd, Nikola Żywiec, Aleksandra Wójcik, Jan Derkacz, Hanna Gardyńska