mod_vvisit_counterW tym miesiącu20061

Twoje IP: 34.230.84.215
Dzisiaj jest: 19, Kwi, 2019

Święta tuż! tuż!

Jak co roku o tej porze w naszych bibliotekach jest gwarno i wesoło a to za sprawą wyjątkowej atmosfery towarzyszącej grudniowi i zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. Jedni wypożyczają lekturę do czytania w chwilach wytchnienia między obowiązkami domowymi czy robieniem prezentów dla najbliższych, inni mogli też wykazać się zdolnościami plastycznymi; tutejsze oddziały przedszkolne tworzyły kartki świąteczne i renifery z szyszek. Takie same wykonywała też grupa z Akademii Kultury w Moszenkach. Były również u nas warsztaty, na których dzieci i dorośli poznali nową technikę, tzw zimną porcelanę a na warsztatach plastycznych w bibliotece w Jastkowie dorośli i młodzież wykonywali bombki techniką powertex. Nie mogło też zabraknąć Wieczerzy Wigilijnej z naszymi czytelnikami i sympatykami. Życzymy Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt!!!