Twoje IP: 54.82.119.116
Dzisiaj jest: 24, Kwi, 2019

Herbatka dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka zbliżał się wielkimi krokami. Inscenizacja słowno – muzyczna została przygotowana, układy taneczne również, ale dzieci z oddziału przedszkolnego „C” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II wraz z wychowawczynią Iwoną Majcher zupełnie nie miały żadnego pomysłu na prezent dla dostojnych gości. Wtedy z pomocą przyszła nam jak zawsze niezawodna pani bibliotekarka Jadwiga Flisiak, która na co dzień pracuje w filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Tomaszowicach. 17 stycznia wyposażeni w słoiczki i płyty CD wyruszyliśmy robić prezenty pod czujnym okiem pani Jadzi. Dzieci w wielkim skupieniu słuchały słownej instrukcji popartej praktyką, co pomogło im wykonać niepowtarzalne podarunki dla kochanej babci i dziadka. Praca przebiegała sprawnie. Dzieci potrzebowały tylko niewielkiej pomocy ze strony dorosłych, ponieważ po tak fachowym instruktażu doskonale wiedziały, co mają robić. Efekt ich pracy zachwycił same przedszkolaki, ich opiekunów, a najbardziej obdarowanych.

Iwona Majcher - wychowawca klasy 0