Twoje IP: 54.82.119.116
Dzisiaj jest: 24, Kwi, 2019

Dotacja z Instytutu Książki

Znalezione obrazy dla zapytania instytut ksiązkiMiło nam poinformować, że nasza biblioteka otrzymała dotację z Instytutu Książki w kwocie 9275 zł na realizację projektu „ Dobre miejsce biblioteka. I tak od 70 lat”. Realizacja zadania będzie koncentrować się wokół obchodów jubileuszu 70-lecia powstania biblioteki. Będziemy prowadzić szereg działań mających na celu promowanie książki i czytelnictwa: spotkania autorskie, warsztaty literackie i teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, konkurs plastyczny – Laurka dla biblioteki oraz weźmiemy udział w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. Projekt będzie realizowany od marca do listopada 2019 r. O terminach i miejscach realizacji poszczególnych zadań będziemy informować na naszej stronie internetowej.