mod_vvisit_counterRazem2076658

Twoje IP: 34.226.234.20
Dzisiaj jest: 20, Wrz, 2019

Warsztaty kreatywności

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Jastkowskiej otrzymało dotację z Urzędu Gminy Jastków na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na projekt ” Warsztaty kreatywności”, który będzie realizowany w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jastkowie, filiach oraz w świetlicach wiejskich w Ożarowie i Sługocinie. W ramach zadania odbędzie się szereg warsztatów aktywizujących i integrujących mieszkańców naszej gminy (dorosłych, seniorów i osób niepełnosprawnych). Pierwsze warsztaty odbyły się w bibliotece w Jastkowie. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem wykonywali anioły techniką powertex.