Twoje IP: 3.234.143.26
Dzisiaj jest: 21, Wrz, 2020

Wakacje w bibliotece

Zakończyliśmy „Wakacyjne hece w bibliotece”, pozwoliły one dzieciom spędzić wolny czas w przyjemny i wesoły sposób. Różnorodność zajęć sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie a o nudzie nie było mowy. Podczas pierwszego dnia towarzyszył nam znany już dzieciom Robot Photon, który wykonywał skrupulatnie wszystkie zadane polecenia – zmieniał kolory, przemieszczał się wzdłuż zaplanowanej trasy, naśladował przeróżne dźwięki. Kolejny dzień poświęciliśmy muzyce Stanisława Moniuszki. Dzieci poznawały utwory tego wybitnego kompozytora grając w grę „ Śpiewnik domowy”. Zabawy balonami i plastikowymi kubeczkami, doświadczenia chemiczne, malowanie świata były atrakcją kolejnych pełnych wrażeń dni.