mod_vvisit_counterW tym miesiącu20298

Twoje IP: 35.172.195.82
Dzisiaj jest: 18, Sty, 2020

Charytatywna zbiórka makulatury

W dniach 01 – 07 października br. przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jastkowie odbędzie się Charytatywna Zbiórka Makulatury. Prosimy o przyniesienie wszelkich niepotrzebnych gazet, ulotek, zeszytów oraz kartonów, które często zalegają wiele lat w naszych piwnicach, a mogłyby zostać pożytecznie wykorzystane, poprzez firmę recyklingową przetwarzającą makulaturę.

Wszystkie środki finansowe uzyskane ze zbiórek makulatury zostaną przekazane na fundusz stypendialny Skarbiec Dobrego Wychowania, z którego udzielane jest wsparcie dla zdolnej młodzieży, a także dla programu formacyjnego Akademia Młodzieżowa, działającego w naszej diecezji.

Kontener na zbiórkę makulatury zostanie podstawiony we wtorek 01 października br. ok. godziny 15.00, a zabrany w poniedziałek 07 października br., ok. godz. 9.00. Prosimy o przynoszenie makulatury, tylko w tym czasie, kiedy jest podstawiony kontener i wrzucanie jej bezpośrednio do niego.

zbirka makulaturyZa wszelkie wsparcie dziękujemy!